Головна » 2011 » Липень » 25 » «Житлобуд-1» – володар Кубка України

«Легенда-ШВСМ» «Житлобуд-1» 1:1 (пен. 4:5)

«Легенда-ШВСМ»: Самсон, Аполлоніна, Жданова (Станкевич, 98), Маслянко, Філенко, Єрьоменко, Сухорукова (Хімич, 85), Мелконянц, Гнидюк (Пушенко, 120), Шрамок, Корнієвець.

«Житлобуд-1»: Саніна, Андрущак, Масальська, Басанська, Нестеренко (Шундуровська, 98), Загуменна, Знайденова (Земляна, 65), Татарінова, Костюченко, Фрішко (Тіхонова, 46), Мозольська.

Попередження: Знайденова (99).
Вилучення: Шрамок (90).

У суботу, 23 липня, на полі столичного НТК імені Віктора Баннікова відбувся фінальний матч розіграшу Кубку України серед жіночих команд, у якому харківський «Житлобуд-1» по пенальті здолав чернігівську «Легенду-ШВСМ»  5:4.

Швидкий початок
Двоє лідерів вітчизняного футболу розпочали на високих обертах. Харків’янки взяли на озброєння відкритий футбол, тоді як їхні опонентки орудували контратаками. Перший небезпечний момент не змусив себе довго чекати. Вже на 8-й хвилині чернігівчанка Юлія Корнієвець ледь не замкнула навіс із права. Невдовзі її партнерка капітан Ольга Мелконянц теж змусила суперника понервувати. Вона виконала простріл із лівого краю карного майданчика, але замкнути його було нікому.

Моментів − катма
У підопічних Ярослава Ланцфера з небезпечними моментами не складалося. У першому таймі варто відзначити хіба що удар Ії Андрущак у площину воріт, але голкіпер Катерина Самсон зіграла впевнено. Господарі ж могли вийти вперед іще під кінець тайму Корнієвець влучила в стійку.

Підвела знервованість
У другій половині ініціативою володіла «Легенда» й таки зуміла втілити свою перевагу в гол, коли на 80-й хвилині Тетяна Шрамок замкнула простріл справа. Через кілька хвилин футболістки Сергія Сапронова могли подвоїти перевагу. Шрамок продерлася до володінь суперників лівим флангом і відпасувала на Юлія Гнидюк, утім із її ударом впоралася Ірина Саніна. Коли під кінець здалося, що матч так і закінчиться з мінімальним рахунком, стався випадок, який визначив подальший хід подій. На 90-й хвилині Шрамок зіграла рукою в власному карному майданчику й за суперечки з арбітром щодо призначеного пенальті була вилучена з поля. Одразу після цього Андрущак зрівняла рахунок ударом із «точки» 1:1.

Посмішка Фортуни
Ситуація загострилась і команди продовжили з’ясовувати стосунки в екстра-таймі, де переможець так і не був визначений. У драматичній і напруженій серії післяматчевих 11-метрових гору взяла харківська команда, а вирішальний удар на свій рахунок записала Марія Тіхонова.